• müslümanlara paradoks bir soru

  12.
  bu soruyla, müslümanın öne sürdüğü kulağının arkası/beyin saçmalıklarıyla aynı derecede. her kesimden illa bir asalak çıkıyor. eğer birilerini paradoksa sokmak istiyorsanız kaderden bahsedin.
  3 ... hep ve daima
 • adnan oktar

  1803.
  bizi richard dawkins'e kadar rezil ettiğini bilmiyordum. global bir şekilde rezil olmuşuz yeni haberim oluyor, yastayım.

  https://video.uludagsozluk.com/v/atatürk-ü-avrupa-da-kimsenin-tanımaması-131260/

  ... hep ve daima
 • kadın olmanın en tuhaf tarafı

  11.
  sürekli üzerine bir etiket yapıştırmaları ve ne yaparsan yap eleştirilmeleri. çünkü birilerini memnun etmek için varsın, asla bir birey değilsin. çirkin bir erkekle birlikte olsan parası için birlikte, onu kullanıyor vb. çirkin iftiralarda bulunursunuz. yakışıklı bir erkekle birlikte olsa karaktere önem vermiyor, tipi için insanlarla birlikte vb. saçma edebiyatlar parçalarsınız. kadınlardan ne istiyorsunuz tam olarak?

  ve bu çirkinlikleri kabul edip, doğal karşılayan her kadına çok kırgınım.
  8 -1 ... hep ve daima
 • hiçbir neden yokken moral bozmaya çalışan insan

  3.
  özgüven eksikliği olan kıskanç insandır. bu toksik tipleri hayatınızdan çıkarırsanız kaliteli bir yaşamınız olur. kendi mutsuzluklarını size de bulaştırıyorlar.
  8 -1 ... hep ve daima
 • noodle

  141.
  bu yemek 'naadıl' diye okunmaz 'nuğdıl' diye okunur. bir daha ben nuğdıl derken naadıl diye bilmiş bilmiş düzelten bir garson olursa 3. sayfa haberlerine çıkarız ona göre.

  marketlerde satılan naylonumsu zehir şey de noodle değildir gerçeğini gidip yerseniz aşık olabilirsiniz.
  3 ... hep ve daima
 • açık giyindim diye bakmak zorunda mısın

  16.
  hiçbir kadın kendi için giyinmezmişmiş, bundan kadınların haberi var mı? kimse sizin şempanze tipiniz için kıyafetlere milyarlar yatırmaz. ne önemsiyorsunuz siz kendinizi öyle.

  başlıktaki entrylerin özeti:
  açık giyindim diye bakmak zorunda mısın
  5 -2 ... hep ve daima
 • twitter da haluk levent in linç edilmesi

  38.
  serseri, sinirli ve kıskanç kızlarla sevgili olmayın beyler. mazallah öldürülürsünüz:)

  o insanlar hayat nasihatı verirmiş gibi öldürülmeme nasihatı verdiği için linç ediyor olabilir mi? empati yoksunu ve düşük zekalı olduğunuzu bildiğim için sinirlenmiyorum da artık. hepiniz hata yaptınız ve hatalarınızın sonucu ölüm olmadı diye oturduğunuz yerden çok rahat konuşuyorsunuz. öldürülen bi kızın yakını olduğunuzda da haluk levent'i şakşaklarsınız. ölüm gibi hassas ve önemli bir konuda ağzınızdan çıkan her kelimeye dikkat edeceksiniz, bu kadar basit.
  5 -3 ... hep ve daima
 • kızına eski sevgilisinin adını veren baba

  38.
  babam bunu yapsa anlaşılırdı, ismim Natasha ya da Anastasia olurdu.
  4 ... hep ve daima
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  21613.
  size kibar ve nazik davranan insanlar sizden hoşlanmıyor.
  size kibar ve nazik davranan insanlar sizden hoşlanmıyor.
  size kibar ve nazik davranan insanlar sizden hoşlanmıyor.
  size kibar ve nazik davranan insanlar sizden hoşlanmıyor.
  5 ... hep ve daima
 • yıldızname

  23.
  yıldıznameye bakabilmek için derin bilgiler ve eğitim değil, yalan yeteneği ve vicdansızlık gereklidir. kendinizle alakalı bilgileri size kendinizden başkası veremez. kafanıza sokun artık.
  yıldızname
  5 -1 ... hep ve daima
 • pdr bölümü

  8.
  en ilginç bölümlerden biridir, mezunları ne okuduğundan bi' haber. psikolog zannediyorlar kendilerini fakat bunun için yüksek lisans yapmaları gerekir.

  sizin de bir mesleğiniz var sayın pdr'ciler başkalarının mesleğine sulanmayın.
  6 -1 ... hep ve daima
 • lgbtyi desteklemeyi medeniyet sanmak

  15.
  'bir delil ile kırk alimi yendim ama kırk delil ile bir cahili yenemedim' sözünü bu sözlüğün girişine ne zaman yapıştıracaklar merak ediyorum.

  medeniyet buradan gideli çok oldu. evrenin tüm getirilerini kabul ettiğimiz için doğal olarak bunu da kabul ediyoruz ve çirkefleşmiyoruz hepsi bu. araştırın, okuyun korkmayın eşcinsel olmazsınız okuyunca.

  https://www.nature.com/articles/ng1195-248
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC193869/
  8 ... hep ve daima
 • acil zayıflama taktikleri

  20.
  Zayıf gösteren ayna almak.
  ... hep ve daima
 • varlık ve hiçlik

  10.
  felsefeyle içli dışlı değilseniz, hiç okumamanız gereken kitap. varlık felsefesini ve materyalizmi iyi bilmek gerek tam anlamıyla sartre'ı anlamak için. etika gibi ağır bir kitap ve sanırım artık satışı yok. meşhur “uyursan gece biter, uyumazsan sen.” sözü bu kitapta geçiyor...

  “varlıkta hiçliğin sızabileceği en ufak bir boşluk, en ufak bir çatlak yoktur.”

  “kimileri için bir hiçken, başkası için her şeysin. her şey olmayı umarken, bir bakıyorsun ki hiçsin.”

  “hiçbir yakınmanın bana erişemeyeceği bir düzlemdeyim, çünkü gerçekten olduğum şey benim aşkınlığımdır; kaçarım, kurtulurum, ucundan yakaladığı çulum nasihatçının elinde kalır. ne var ki kendini aldatma için zorunlu olan ikirciklilik şundan gelir: burada ben aşkınlığım olduğumu ileri sürerken, aslında benim, şeyin varlık kipinde öyle olduğumu tasdiklemiş olurum. ve gerçekten de ben ancak bu biçimde kendimi bütün o yakınmalardan kurtulmuş hissedebilirim.”
  6 ... hep ve daima
 • üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

  1839.
  ''yapmayın'' gibi yüksek zeka içeren tavsiyeler veren arkadaşlar kendi üniversite hayatlarında bunu gerçekleştirebilirler. başkalarının başarısına, başarısızlığınız ve negatifliğinizle engel olmayın.

  karakterinizi iyi yansıtacak bir meslek seçin. üstünüze dar veya bol gelen bir meslek seçmeyin.
  5 ... hep ve daima
 • tanrılar okulu

  31.
  Tasavvuftan, Zen'den, Dinlerin orijinalliğinden esintiler taşıyan, hayatta başınıza iyi kötü ne gelmişse tek sebebinin kendimiz ve düşüncelerimizin olduğunu mütemadiyen gözümüze sokan, "düş var olan en gerçek şeydir" diyen, an'ın farkına varmamızı öğütleyen, ayna gibi bir kitaptır.
  1 ... hep ve daima
 • telepati ve telekinezi mümkün müdür

  6.
  Telekinezi, sahtebilimin en popüler konularından biridir. Telekinezinin tanımında ”gözün yaydığı enerji parçacıkları” gibi bir ifade var.

  Telekinezi konusuna ünlü sahte-bilim düşmanı ve illüzyonist James Randi zekice bir şekilde meydan okumuştur. James Randi; doğaüstü veya okült bir güce sahip olduğunu bilimsel testler altında kanıtlayan kişiye 1 milyon dolar ödül vereceğini açıklamıştır. Ancak bugüne kadar bu ödülü kazanabilen kimse olmamıştır. Çünkü her "doğaüstü yetenek" iddiasıyla giden hiç kimse (ki 400'den fazla deneme yapılmıştır) bilimin en basit testlerini bile geçememiştir.

  Bildiğimiz hiçbir canlı bu tip özellikler evrimleştirmemiştir ve açıkçası bu tip bir evrim daha önceden açıkladığımız trade-off dahilinde riskli ve gereksizdir.
  6 ... hep ve daima
 • anın görüntüsü

  43954.
  anın görüntüsü
  Gıda kaçakçılığını sizden öğrenecek değiliz.
  9 -3 ... hep ve daima
 • tecavüzcülerin ameliyatla kadın edilmesi

  16.
  kadınlığı bir ceza gibi mi sunuyorsunuz yani tecavüzcüye? müthiş zekisiniz. tecavüzün olmamasını istiyorsanız kadınları metalaştırmamayı öğrenmelisiniz önce.
  7 ... hep ve daima
 • açık eksileyen it

  13.
  Çok salakça bir entry görürsem hiç üşenmeden açık eksilerim. Yani tedaviye benim değil entryi giren arkadaşın ihtiyacı var. Eğer sürekli beğenilme arzusuyla yanıp tutuşuyorsanız facebook duvarınızda entrylerinizi girebilirsiniz.
  6 -1 ... hep ve daima
 • yeni şeyler getiriyorum